O nas

O nas

Marka Vekke powstała z zamiłowania do drewna - ponadczasowego i naturalnego surowca, który doskonale pasuje do każdego wnętrza. Wieloletnie zainteresowanie designem, w tym niesamowitymi osiągnięciami rodzimego wzornictwa rozbudziło w nas pasję do samodzielnego tworzenia i chęć dzielenia się projektami z szerszym kręgiem odbiorców. Jesteśmy rzemieślnikami i jesteśmy z tego dumni.

Cały proces twórczy i produkcyjny skupia się w naszych rękach. Pierwsze szkice i pomysły nowych mebli powstają najczęściej w naszych domowych zaciszach, czyli miejscach, w których czujemy się najlepiej i chcielibyśmy, aby tak samo dobrze w swoich czterech kątach czuli się nasi Klienci, również za sprawą naszych mebli. Wspólnie wypracowane i zaakceptowane projekty następnie przenoszone są przez naszych stolarzy w trójwymiar. A to wszystko dzięki precyzyjnej pracy wąskiego grona osób, które wszystkie meble wykonują samodzielnie, bez angażowania maszyn sterowanych cyfrowo.

Wierzymy, że produkty, które wychodzą z naszej pracowni wpasują się we wnętrza aranżowane i zamieszkiwane przez osoby, którym zależy na jakości, szlachetności wykorzystywanych materiałów oraz nieprzemijającym stylu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl