Czas i koszty dostawy
Czas realizacji zamówień i koszt dostawy

Ile to potrwa?

Zamówienia realizujemy w kolejności ich przyjęcia. Czas produkcji w zależności od stopnia skomplikowania mebla wynosi od 4 do nawet 10 dni roboczych. W naszej stolarni produkcja każdego mebla rozpoczyna się od cięcia surowego drewna - tarcicy. W procesie produkcji ważne są także odpowiednie przerwy technologiczne, które są niezbędne m.in. na klejenie drewna - przygotowywanie materiału do produkcji, klejenie korpusów, schnięcie powłok wykończeniowych takich jak oleje, woski i lakiery. Z tych powodów czas wykonania takiego mebla jest kilkukrotnie dłuższy niż w przypadku mebli z płyt wiórowych, skręcanych wkrętami.

Czas realizacji zamówień wynosi przeciętnie 10-15 dni roboczych.

Czas realizacji zamówień liczony jest od momentu dokonania płatności za dany towar. W przypadku przelewu tradycyjnego jest to dzień zaksięgowania środków na rachunku Sprzedającego, natomiast w przypadku płatności kartą lub przelewem natychmiastowym jest to moment pozytywnej autoryzacji takiej płatności.

Dostawa
Nasze meble dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich (na odpowiednio przygotowanych paletach) lub transportem własnym. W każdym z tych przypadków zamówienie dostarczane jest pod drzwi kupującego. Wniesienie i rozpakowanie nie są objęte usługą. Kurier lub kierowca dostarczają przesyłki gabarytowe pod drzwi kupującego i nie mają obowiązku wniesienia przesyłki.

Koszt dostawy w granicach Polski wynosi od 100 zł do 150 zł, w zależności od wielkości mebla.

Wysyłamy nasze meble także za granicę, jednak koszty transportu liczone są wtedy indywidualnie.W takim przypadku proszę podczas składania zamówienia wybrać opcję "Odbiór osobisty", a następnie skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego e-maila w celu uzgodnienia formy i kosztów transportu.

Zamówione meble można także odbierać osobiście w naszym zakładzie stolarskim.

 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl